В США представили перший електронний журнал майбутнього

Time Inc. представив інтерактивний електронний журнал-прототип спортивного видання Sport Illustrated.

Видавничий дім Time Inc., що володіє найбільшим спортивним журналом у Штатах Sport Illustrated, планує незабаром видавати електронну версію, яка не буде схожа на вже наявний Інтернет- портал даного журналу.

Електронний журнал буде являти собою комбінацію текстового й мультимедійного контенту в більш інтуїтивній і зрозумілій формі.

Демоверсія журналу була продемонстрована на планшетному ПК від НР, однак, у майбутньому передбачається можливість перегляду журналу на будь-яких платформах з сенсорним екраном, включаючи не тільки ПК і Інтернет-планшети, але й мобільні телефони.

Читачі зможуть не просто переглядати журнал, але й ділитися інформацією з нього через електронну пошту й соціальні сервіси.

Демонстраційний зразок підтримує взаємодія з Twitter і Facebook, сторінки можуть бути збережені, а також є можливість ув'язування його з медиаконтентом. Журнал передбачається платним і повинен стати альтернативою для паперового варіанту й веб-сторінки.

Раніше повідомлялося про те, що корпорація Apple пообіцяла випустити в 2010 році планшетний комп'ютер нового покоління. Очікується, що він працюватиме під iPhone OS і отримає схожу функціональність, але при цьому буде обладнаний екраном 10,7 дюйма (27,2 см).

Читайте також:

5 сучасних технологій, які змінять світ

70% Інтернет-користувачів не можуть жити без Мережі

Реєстрація доменів в зоні .рф почалася з сексу, стриптизу і кіно

Загадковий планшетник від Apple відкриє нову комп'ютерну еру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: