Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США створили протизаплідну пігулку-капсулу, яка діє впродовж місяця

За місяць дивопігулка розкладається та виводиться з організму

Американські вчені створили протизаплідну пігулку, яку можна приймати раз на місяць, йдеться в ТСН.12.00.

Складний пристрій, що формою нагадує морську зірку, прихований у капсулі, яка розчиняється у шлунку. Тоді зірка розкривається, вивести її в такому стані травна система не може, тож пристрій лишається всередині і постачає дози ліків, а за місяць - розпадається і виходить з організму. «Система, яку ми розробили, має вигляд морської зірки. Вона має шість різних відростків, з'єднаних разом у центральному ядрі. Щойно пацієнт приймає желатинову капсулу, вона розчиняється і система відкривається», - пояснюють вчені.

Розробники кажуть, їхня пігулка допоможе вберегтися від небажаних вагітностей не лише тим, хто забуває приймати пігулки, а й насамперед жінкам з країн, що розвиваються. Нині пігулку випробовують, окрім протизаплідних препаратів, її хочуть навчити постачати ліки від ВІЛ.

 

Відео Американські вчені створили протизаплідну пігулку, яку можна приймати раз на місяць

Складний пристрій, що формою нагадую морську зірку, прихований у капсулі, яка розчиняється у шлунку. Тоді зірка розкривається. Вивести її в такому стані травна система не може, тож пристрій лишається всередині і постачає дози ліків. А за місяць розпадається і виходить з організму.

Американські вчені створили протизаплідну пігулку, яку можна приймати раз на місяць

Залиште свій коментар

Вибір редакції