В Україні готуються до 7-го Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-XXI".

Мінпромполітики: Прийнято розпорядження про підготовку та проведення 7-го Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-XXI".

Уряд підтримав представлений міністром промислової політики України Володимирем Новицьким проект Розпорядження, яким передбачається здійснення поетапної підготовки та проведення 7-го Міжнародного авіакосмічного салону "Авіасвіт-XXI".

Про це повідомляє прес-служба Мінпромполітики України.

Зокрема, захід планується провести в період з 30 вересня - 4 жовтня 2010 р. на території одного з провідних вітчизняних авіаційних підприємств - аеродромі "Київ-Антонов" в Гостомелі.

Проектом розпорядження визначено комплекс основних заходів з організації, підготовки та проведення виставки, а до складу Оргкомітету увійшли керівники центральних органів виконавчої влади та провідних підприємств авіаційної та ракетно-космічної промисловості, відповідальних за ключові напрямки організаційної та підготовчої діяльності. Що ж стосується власне експозиції салону, то перед Мінпромполітики ще стоїть завдання визначити розпорядника її організації та підготовки.

Слід зазначити, що експонентами попереднього авіасалону стали 203 підприємства із 19 країн світу, було продемонстровано 70 зразків літаків, вертольотів та іншої авіаційної техніки. Авіасалон відвідали делегації США, Франції, Росії, Німеччини, Великобританії, Китаю, Колумбії, Іспанії та інших країн світу, кількість осіб в яких склала понад 5 тисяч, а загальна чисельність відвідувачів досягла близько 170 тисяч осіб.

Читайте також:

Український дизайнер знайшов у комп'ютерної миші точку G

Google запустив віртуальний потяг Москва-Владивосток

Google прискорить швидкість інтернету в сотню разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: