В Україні кількість юзерів меншає, у світі – зростає

В Україні поменшало користувачів Інтернету. Загалом у світі їхня кількість зросла до 1,4 млрд. людей.

В грудні минулого року кількість користувачів українського Інтернету знизилася на 1,03% в порівнянні з листопадом і становила 10 354 017 унікальних користувачів на місяць. Істотних змін в географічному розподілі користувачів не спостерігалося. Як і раніше, лідирує Київська область, її доля становила 58,52% від загальної аудиторії.

Далі йдуть: Одеса (6,84% користувачів Інтернету), Дніпропетровськ (5,69%), Донецьк (4,99%), Харків (4,56%), Львів (3,62%), Запоріжжя (2,45%), Крим (2,76%). Сумарна частка цих регіонів становила 30,91%. На решту регіонів України припадало 10,08% користувачів Інтернету в Україні в грудні 2008 року.

У той же час у світі аналітики стверджують, що кількість користувачів Інтернету зростає. Так в Китаї кількість Інтернет-користувачів становить 179 мільйонів людей (Китайський інформаційний центр Інтернету-мереж наводить цифру в 298 млн. людей). Другою країною за кількістю користувачів світової мережі сталі США, де налічується більше 163 мільйонів юзерів. В Росії, за даними статистики comscore, Інтернетом користуються майже 29 мільйонів людей, а темпи зростання є вищими, ніж по всій Європі, де кількість юзерів становить 282 млн. людей.

Лідирує за кількістю Інтернет-користувачів Азійсько-тихоокеанський регіон, де їхня кількість становить перевищує 416 мільйонів інтернетчиків, в той час, як в Північній Америці - 185 мільйонів людей.

Тим часом, за даними сайту Internet World Stats, кількість користувачів Інтернету перевищила 1,4 мільярда людей. При цьому в Китаї Мережею користуються 253 мільйони осіб. 

Читайте також:

Топ-20 запитів у пошукових системах
Вплив Інтернету на дітей не такий жахливий, як вважають Новий вірус відкрив хакерам доступ до мільйонів комп'ютерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: