В Україні може з'явитися "силіконова долина"

Україна увійшла до списку країн, куди рекомендують переносити операції в галузі інформаційних технологій.


Такі результати аналізу, проведеного відомою аналітичною агенцією "Партнер".

До списку включили 13 рекомендованих країни Європи, Африки та Близького Сходу. Україна на останній – 13-ій позиції.

Її включили до переліку, оцінивши як привабливе місце для розташування дешевих послуг у галузі комп’ютерного забезпечення. Разом з тим, політична нестабільність та недостатнє впровадження технічних новинок були відзначені як перепони для бізнесменів. Найгірше Україна була оцінена і за категорією "культурна відповідність".

Ірландія, Ізраїль та ПАР набрали більше пунктів через велику кількість населення, яка володіє англійською мовою. Марокко, Румунія, Чехія, Польща та Угорщина – завдяки наявності альтернативних широко розповсюджених європейських мов та можливості легкого залучення кваліфікованої робочої сили з-за кордону.

В усьому світі було визначено 30 країн, куди варто переносити комп’ютерні відділи. Ці держави, зауважують аналітики, зможуть виграти від економічної кризи, оскільки компанії, які змушені зменшувати витрати, у пошуках дешевих комп'ютерників переводитимуть туди частину бізнесу.

Поки що з 72 країн світу, ситуація в яких вивчалася, незмінно лідирують Бразилія, Індія, Росія та Китай. До уваги бралися такі фактори як мова, підтримка уряду, наявність фахівців, інфраструктури та системи освіти, витрати, політична та економічна ситуація, захист від інтелектуального піратства.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: