В Україні заборонять "сірі" iPhone 4

На сьогоднішній день в Україні діє лише один єдиний сертифікат на телефони IPhone 4 G типу А-1332. Однак жодного телефону в Україну за цим сертифікатом поки ще не ввезено.

Єдиний спосіб стати легальним власником iPhone або iPad в Україні - це або ввезти не більше двох пристроїв з-за кордону, оформивши необхідні документи, або отримати їх у посилці. Про це заявили представники "Укрчастотнагляду", пише "Дело".

Водночас, за словами начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимира Кириченка, "Укрчастотнагляд" видав перший і єдиний сертифікат на партію iPhone 4.

"На сьогоднішній день в Україні діє лише один єдиний сертифікат на телефони IPhone 4 G типу А-1332. Сертифікат, отриманий на партію в 560 штук, діє до жовтня 2011 року. Однак жодного телефону в Україну за цим сертифікатом поки ще не ввезено", - зазначив Володимир Кириченко.

Як повідомив голова "Укрчастотнагляду" Павло Слободянюк, для того щоб завести в Україну партію пристроїв, потрібно, спочатку зареєструвати її в спеціальному реєстрі, який веде НКРЗ. Після цього постачальнику потрібно отримати сертифікат на якість продукції і тільки потім вже отримати дозвіл на ввезення.

Слободянюк додав, що сертифікат, про який згадав Кириченко, отримано не так давно. Крім того, він додав, що раніше вже видавалися сертифікати на партії iPhone попередніх моделей, але самі пристрої так ніхто і не ввіз.

Відзначимо, що наразі у роздробі "сірий" iPhone 4 можна купити приблизно за 7,5 тис. грн.

Читайте також:

Apple випустить "iPhone для бідних"

Apple представила нову версію iPhone 4

Стів Джобс презентував iPad другого покоління

+Представлена перша у світі цифрова газета для iPad

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: