В Європі заборонять плазмові телевізори

У Європі планують заборонити виробництво плазмових телевізорів через їхню шкоду клімату.


Виробництво і реалізація популярних плазмових телевізорів з великим енергоспоживанням можуть бути заборонені в Європі вже навесні цього року. В рамках програми боротьби зі змінами клімату європейські країни приймуть нові стандарти споживання енергії для цього типу побутових пристроїв.

Як повідомили в Міністерстві навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Великобританії, заплановані заходи сприятимуть зникненню з продажу неефективних в енергетичному плані телевізорів, а нова система маркування дозволить покупцям обрати телевізори з найменшим споживанням електроенергії.

Плазмовий телевізор з 42-дюймовим екраном в середньому споживає близько 822 кіловат-годин електроенергії на рік, тоді як рідкокристалічний телевізор такого ж розміру витрачає всього 350 кіловат-година в рік.

За останні 30 років кількість електроприладів в середній британській сім'ї зросла з 17 до 47, а кількість споживаної ними енергії зросла більш ніж удвічі. У міністерстві вважають, що значна частка зростання енергоспоживання припадає на більш ніж 60 мільйонів телевізорів, які знаходяться в домашніх господарствах.

Подібні кроки розробляються також урядами інших країн, зокрема Сполучених Штатів, де 275 мільйонів телевізорів споживають за рік стільки ж електроенергії, скільки виробляють десять вугільних електростанцій.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: