Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вакцинації може бути недостатньо для захисту літніх людей від коронавірусу - вчені

Вакцинації може бути недостатньо для захисту літніх людей від коронавірусу - вчені

Може знадобитися ще щось, наприклад, стероїдний препарат, що блокує запалення.

Вчені у Великій Британії стверджують, що вакцина проти Covid-19 може не дуже добре діяти для літніх людей, які перебувають під найбільшим ризиком серйозно захворіти і померти від цієї хвороби. Це може означати потребу в імунізації тих, хто їх оточує, зокрема, дітей.

Про це пише The Guardian.

Іноді можна захистити вразливу групу, орієнтуючись на іншу групу, і це, наприклад, робиться з грипом. В останні кілька років Велика Британія була в авангарді розробки живої ослабленої вакцини для дітей.
професор Пітер Опеншоу

За його словами, надання вакцини дітям, які не часто хворіють на грип, захищає їхніх бабусю і дідуся. Імунізація медичних працівників і працівників охорони здоров'я, які, ймовірно, першими отримають вакцину, також допоможе захистити літніх людей, які мають з ними найбільшу кількість контактів.

Професор імунології Арне Акбар заявив, що вченим необхідно з'ясувати, що стається з імунною системою, коли люди стають старшими.

Акбар сказав, що поряд з вакциною для літніх людей може знадобитися ще щось, наприклад, стероїдний препарат дексаметазон, який може блокувати запалення, яке викликається вірусом, і, як було показано, рятує життя в Covid-19.

"Для літніх людей у ​​вас може бути щось на зразок протизапального препарату, наприклад, дексаметазон, разом з відповідями на вакцини, щоб дати вам максимальну користь", - додав професор.

Нагадаємо, дослідники виявили, що люди з генетичною мутацією, яка збільшує ризик деменції, також мають більгий ризик появи важких ускладнень, захворівши на Covid-19. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції