Ватикан випустив смарт-чотки eRosary. Для активації пристрою потрібно перехреститися

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Після активації чотки з'єднуються з мобільним додатком.

Офіційний Ватикан представив електронні чотки eRosary. Незвичайний пристрій, що підключається через  Bluetooth до мобільного додатку Click to Pray, покликане залучити до католицької віри "технічно підковану" молодь.

Про це пише Vatican News.

Електронні чотки важать 22,7 грама і складаються з десяти чорних агатових і гематитових намистин, а також водонепроникного за стандартом IP67 смарт-хреста, в якому розмістили різні електронні компоненти, зокрема, акселерометр і акумулятор.

Щоб активувати eRosary і мобільний додаток, необхідно перехреститися. Після активації користувач може обрати стандартну молитву-розарій, молитву для роздумів або тематичну. Під час молитви смарт-чотки відстежують прогрес молитви і відзначають у додатку кожен виконаний етап. Якщо користувача відволікли, він зможе відновити молитву з того місця, де вона була перервана.

Крім цього, додаток містить різний персоналізований релігійний контент, що допомагає, налаштуватися на молитовний лад, а також аудіозаписи та тексти молитов для навчання.

Окрім цього, девайс, як заявляють розробники, може виконувати роль повноцінного фітнес- браслета: пристрій здатний відстежувати кількість зроблених кроків, пройдених кілометрів, спалених калорій і інші параметри. Ці дані передаються і агрегуються в мобільному додатку.

Нагадаємо, нещодавно вчені створили спеціальний екзоскелет завдяки якому майже повністю паралізований чоловік зміг рухатися. Чоловіку вживили в мозок два імпланти. 

Відео Як керувати технікою смарт через телефон

Майже усіма електроприладами у вашій оселі можна керувати через смартфон. Таким чином ви віддалено можете користуватися усім, що підключено до електромережі та інтернету.

Як керувати технікою смарт через телефон

Залиште свій коментар

Вибір редакції