Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені дізналися, коли земляни зможуть вийти на контакт із інопланетним розумом

У радіусі 40 світлових років від планети інопланетних цивілізацій, швидше за все, немає.

Вчені з Корнельського університету назвали проміжок часу, через який людство вийде на контакт з інопланетним розумом.

У дослідженні говориться, що за існуючих темпах розвитку людство вийде на контакт з цивілізацією аналогічного рівня розвитку через приблизно 1,5 тисячі років. Зазначимо, що на думку астрономів, в радіусі 40 світлових років від планети інопланетних цивілізацій, швидше за все, немає.

Це пов'язано з тим, що досить потужний для міжзоряного повідомлення радіосигнал був вперше відправлений, як вважають астрономи, в 1936 році на відкритті Олімпійських ігор у Берліні, коли Адольф Гітлер виголошував свою промову. За цей час інопланетна цивілізація могла б його прийняти і відповісти на нього.

Ймовірність того, що всередині сфери радіусом 40 світлових років є розумна цивілізація, приблизно дорівнює, за оцінками вчених, одній десятитисячній.

У своїй роботі вчені використовували рівняння Дрейка, яка дозволяє оцінити число розумних цивілізацій в галактиці або Всесвіті. Головною метою свого дослідження вчені бачили розвінчання парадоксу Енріко Фермі, згідно з яким у випадку, якщо б у Всесвіті чи Галактиці існувало безліч розумних цивілізацій, вони були б помітні.

Гігантська космічна відстані і відносно невелика ймовірність зародження життя навіть на землеподібній планеті допускають вирішення парадоксу.

Раніше повідомлялося, що Хілларі Клінтон готова розсекретити матеріали про НЛО, якщо її виберуть у президенти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції