Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені довели, що фастфуд робить дітей дурнішими

Незбалансована їжа веде до розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, загострення гастритів, холециститів і коліту.

Фастфуд негативно впливають на успішність учнів. Британські учені довели, що діти, які вживають гамбургери, картоплю фрі і інші продукти швидкого харчування частіше за три рази на тиждень, отримують нижчі оцінки в порівнянні з однолітками, які ведуть здоровий спосіб життя.

Як повідомляє сайт, в дослідженні британських учених взяло участь більше 5500 дітей молодшого шкільного віку. Згідно з результатами, у деяких любителів фаст-фуда оцінки були нижчі в порівнянні з середнім балом на 16%.
Стан здоров'я школярів - одна з головних проблем Великобританії, що займає розуми лікарок і соціологів. За статистикою, там від надлишкової ваги страждає кожне третє дитя. У країні вже обмежена реклама небажаних продуктів харчування по телевізору, а в школах заборонено продавати жирну їжу і солодощі.

Про шкоду фастфуда останніми роками говорять багато. Учені відзначають, що подібна їжа шкідлива насамперед для органів травлення. Різні хот-доги і гамбургери, відзначають фахівці, - це незбалансована їжа, в якій є тільки жири, вуглеводи, сіль і спеції. А такий набір веде до розвитку захворювань шлунково-кишкового тракту, порушення моторики кишечника, загострення гастритів, холециститів і коліту.

Крім того, як вважають американські учені, м'ясо хот-догів містить речовини, що викликають мутації і що підвищують ризик захворювання раком. А британські дієтологи підрахували, що вживання кебабів, відомих в Росії як шаурма, двічі в тиждень істотно підвищує ризик розвитку серцевих захворювань через десять років.

Читайте також:

Британці створили овочевий болід

9-кілограмові гамбургери існують і їх можна з'їсти

Молодик викрав вантажівку, щоб купити гамбургер

Найбільший у світі 60-кілограмовий гамбургер виготовили в США

Залиште свій коментар

Вибір редакції