Вчені клонували собаку, який рятував постраждалих у теракті 11 вересня

Один з п’ятьох клонованих цуценят Траст - точна копія героїчного пса Трекра. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Учені клонували німецьку вівчарку, яка рятувала жертви терактів 11 вересня 2001 року в Нью-Йорку.

Службовий пес по кличці Трекр, який свого часу шукав людей під уламками башт-близнюків торгівельного центру, помер ще в квітні, проте тепер його власникові подарували п'ятьох клонованих цуценят.

Колишній офіцер канадської поліції Джеймс Симінгтон виграв конкурс каліфорнійської фірми Bioarts International, що вирішила знайти в світі собаку, якого варто було б клонувати в першу чергу. Приймаючи дарунок, Симінгтон не стримався від сліз. Він виразив надію, що цуценята - Траст, Велор, Продіджі, Солес і Дежа вю - теж одного дня стануть пошуковими собаками.

Трекр
Джеймс Симінгтон з Трекром. Фото cbs2.com
Особливо екс-поліцейському придивився Траст - точна копія Трекра. "Фізична схожість вражаюча, - говорить Симінгтон. - Він один в один схожий на Трекра, якого я вперше побачив в 1995 році. У нього ті ж самі відмітини, він так само рухається, все те ж саме. Він дуже уважний, розумний, все відчуває".

Трекр був одним з перших псів які 12 вересня почали шукати людей, похованих під завалами Всесвітнього торгівельного центру. Пропрацювавши майже 48 годин без перерви, вівчарка виявила останню живу людину під дев'ятиметровими завалами.

Читайте також:

Складено портрет середнього українського блогера

Disney випускає дитячий нетбук

Запуск шатла "Індевор" відмінили через поломку

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

ВідеоВ США клонували героїчного пса

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: