Вчені NASA склали величезну панораму Марса і довели, що життя на планеті було

Вчені NASA склали величезну панораму Марса і довели, що життя на планеті було

Життя на Марсі існувало 4 мільярди років тому / Фото: 7fon.ru

Панорама складена з майже 900 окремих кадрів,

Американське національне космічне агентство оприлюднило величезну панораму Червоної планети. Вона зібрана з майже дев'яти сотень окремих кадрів, зроблених Curiosity.

Як показали ретельні аналізи атмосфери Марса, ця планета більше 4 мільярдів років тому не сильно відрізнялася від Землі. Тобто, вона була набагато щільніше, а поверхня планети - теплою і вологою, пише "Комсомольская правда в Украине".

А це означає, що на Червоній планеті, швидше за все, було життя.

Нагадаємо, марсохід працює на поверхні планети з серпня 2012 року. На початку лютого Curiosity зробив поверхні Марса першу антропогенну діру, взявши зразки порід Червоної планети.

Головна мета MSL - пошук слідів життя і вивчення геологічної історії планети. Марсохід обладнаний безліччю приладів, серед яких чотири спектрометри, а також російський прилад DAN для вивчення "нейтронного альбедо" марсіанської поверхні, який допоможе в пошуках покладів льоду.

Нещодавно Curiosity виявив на Марсі органічні речовини. Проби марсіанського ґрунту містять органічні сполуки, перхлорати - сполуки хлору, водню і вуглецю.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Космічна Одіссея
Наступна публікація