Вчені назвали кількість загиблих через селфі. Росія і США - серед лідерів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Середній вік загиблих - 23 роки.

З 2011 по 2017 роки у світі загинули понад дві з половиною сотень людей при спробі зробити селфі.

Про це йдеться у дослідженні вчених Всеіндійського інституту медичних наук.

Науковці дослідили офіційні звіти та новинні репортажі за ключовими словами, такими як "смерть від селфі", "інциденти із селфі", "смерті та інциденти, пов'язані з мобільними телефонами" та іншими.

Виявилося, що за шість років через селфі загинули 259 людей. Середній вік загиблих - 23 роки. Близько 72,5% від загальної кількості смертей сталося у чоловіків та 27,5% у жінок. Найбільша кількість інцидентів та смертельних випадків, пов'язаних із селфі, сталася в Індії. Потім йдуть Росія, США та Пакистан.

Фотогалерея Круті фотки й незвична експозиція. У Каліфорнії відкрили Музей селфі (16 фото)

"Селфі-смерті" найчастіше стаються через те, що люди під час спроби зробити фото тонуть, їх збиває транспорт або вони падають з висоти.

Індійські вчені пропонують створити "Зони заборони селфі" у туристичних місцях, зокрема у таких місцях, як водні об'єкти, вершини гір, високі будівлі, щоб зменшити кількість загиблих через селфі.

Нагадаємо, у червні індійські рятувальники заборонили туристам фотографувати себе на пляжах штату Гоа. Причиною стали ситуації, під час яких люди хотіли сфотографуватися в хвилях, падали у воду і тонули. На пляжах встановили таблички "селфі заборонено". Таблички містять телефони рятувальних служб Гоа і перелік ряду інших заборон, що діють у штаті. 

ВідеоВ Індії чоловік зірвався зі скелі водоспаду, коли спробував зробити селфі

Для красивої світлини чоловік намагався спуститися на один із камінців й стати ближче до водограю, підсковзнувся й зірвався у провалля. Чи залишився він живим, невідомо. Рятувальники продовжують шукати його тіло, яке найімовірніше вже могло далеко занести течією. Свідки кажуть, чоловік був напідпитку.

В Індії чоловік зірвався зі скелі водоспаду, коли спробував зробити селфі

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції