Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені переконують, що екзопланети із океанами можуть бути придатні до життя

У результаті вченим вдалося визначити три істотних параметри: початкова кількість води на планеті, співвідношення атомів вуглецю і катіонів і співвідношення атомів вуглецю і водню.

Американські вчені заявили про те, що деякі екзопланети, поверхня яких повністю покрита океаном, можуть бути придатними для життя.

Про це інформують N+1, дослідники вважають, що такі планети здатні підтримувати стабільний клімат.

Вчені здійснили комп'ютерну симуляцію еволюції подібних планет. Дослідники прагнули зрозуміти, наскільки стійким буде клімат на тисячах випадково згенерованих планет, що обертаються навколо зірок, схожих на Сонце, а потім визначали ключові характеристики, які дозволяють небесному тілу підтримувати відповідну для життя температуру води більше мільярда років.

Фотогалерея Постери віртуальних турів екзопланетами від NASA (6 фото)

У результаті вченим вдалося визначити три істотних параметра: початкова кількість води на планеті, співвідношення атомів вуглецю і катіонів і співвідношення атомів вуглецю і водню. Наприклад, тиск на дні океану пригнічує плавлення гірських порід, і, як результат, атмосферно-літосферну циркуляцію, що дозволяє підтримувати населеність планети в незалежному режимі. Крім того, щоб зберігати стабільний клімат більше мільярда років, необхідно, щоб співвідношення катіони / вуглець було таким, що дорівнює одиниці, оскільки надлишок катіонів "затягує" вуглець з атмосфери в океан, а світи з невеликим вмістом цієї речовини в атмосфері не можуть існувати довго. Вуглецево-водневий баланс, своєю чергою, важливий через те, що надто велика кількість атомів C веде до накопичення вуглекислого газу в атмосфері і занадто високих температур. Якщо атомів вуглецю занадто мало, то вода не зможе існувати на планеті більше мільярда років.

ВідеоКомпанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Екзопланети - це нові світи, розташовані за межами нашої Сонячної системи. І прямо зараз десь у космосі той апарат полює на придатні для життя планети. Упродовж двох років пристрій скануватиме понад 200 тисяч зірок, поруч із якими можуть бути нові космічні систем. Дані про це він буде передавати раз на 13 днів. 

Компанія SpaceX запустила в космос ракету для пошуку екзопланет

Нагадаємо, що раніше вчені знайшли екзопланету, на якій можливе життя. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції