Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені пообіцяли показати світові живого динозавра вже через 5 років

За відправну точку вчені візьмуть ембріон курки і методами генної інженерії змусять його повернутися назад у минуле.

Джек Хорнер
Global Look Press
Джек Хорнер хоче створити справжнього живого динозавра
Американський палеонтолог Джек Хорнер, який свого часу брав участь у роботі над фільмом "Парк Юрського періоду", має намір втілити в життя кіношний сценарій і створити справжнього живого динозавра.

На думку науковця, в цьому немає нічого надто складного, і навіть не доведеться шукати доісторичного комара, що врізався в смолу, ледь напившись динозаврової крові.

Вивести давню рептилію допоможуть цілком сучасні створіння - ті, що, згідно з однією з теорій, походять від динозаврів. Мова йде про птахів.

"Ми візьмемо за відправну точку ембріон курки і методами генної інженерії змусимо його повернутися назад у минуле, поки не "витягнемо" динозавра, який таїться всередині нього. Спочатку це буде не зовсім динозавр, але істота, що має багато його рис", - сказав палеонтолог в інтерв'ю виданню ABC.

Подальше "одинозаврівання" цієї істоти забере, за словами Хорнера, не так вже й багато часу - років п'ять-сім.

Варто зазначити, що сама по собі ідея створення "курозавра" (або "динокура") не так вже нова.

Перші гучні заяви в пресі з цього приводу пролунали ще кілька років тому. Наприклад, колега Хорнера з Канади Ханс Ларссон ще в 2009 році оголосив про роботу над подібним проектом, при цьому уточнюючи, що на звершення його надихнув саме американський палеонтолог.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції