Вчені розказали про цілющі властивості жіночих грудей для чоловіків

У Німеччині дослідники прийшли до несподіваних висновків, що розглядання жіночих грудей чоловікам не лише приємно, але і корисно.

У Німеччині дослідники прийшли до несподіваних висновків, що розглядання жіночих грудей чоловікам не лише приємно, але і корисно для здоров'я. З'ясувалося, що чоловіки, які мають можливість регулярно бачити голі жіночі груди, значно менше схильні до ризику інфаркту або інсульту.

До того ж, згідно з даними медичного експерименту, опублікованим в журналі The New England Journal of Medicine, десятихвилинне споглядання замінить чоловічому організму півгодини фізичної роботи або занять спортом.

Річ у тому, що сексуальне збудження активізує роботу серцево-судинної системи і збільшує приплив крові і, отже, кисню до всіх тканин організму. Внаслідок цього, ризик інфаркту або інсульту зменшується на 50%. Автори публікації також встановили, що завдяки регулярному спогляданню великих жіночих грудей середньостатистичний чоловік може збільшити тривалість життя на 4-5 років.

Проте, пацієнтам в Німеччині ці висновки особливої вигоди не принесуть. "Дане дослідження не може вважатися достатнім приводом для покриття витрат літніх пацієнтів на покупку Playboy або Penthause", упевнений представник лікарняної каси однієї з медустанов.

Читайте також:
Вчені відкрили секрет захисту клітин від раку
Антипригарний посуд загрожує безпліддям
Вчені з Південної Кореї навчилися клонувати дешевше і ефективніше

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: