Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені розповіли, чим відрізняється чоловічий мозок від жіночого

В експериментах брали участь 16 чоловіків та 18 жінок.

Біологи з університету Суррея з'ясували, що порушення циркадних ритмів (циклу сну і неспання - ред.) негативно впливає на жінок сильніше, ніж на чоловіків, знижуючи продуктивність.

Як свідчать результати дослідження, які опубліковані в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, більшою мірою це стосується працівників нічної зміни: медсестер, охоронців і співробітників поліції.

В експериментах брали участь 16 чоловіків та 18 жінок.

Кожні три години неспання учасники виконували ряд завдань, включно складання звіту про власний стан: сонливості, настрою і зусиль, які витрачалися на діяльність.

Вони також проходили тести для оцінки когнітивних здібностей. Добровольців перевіряли на увагу, моторику і робочу пам'ять. Також дослідники записували активність мозку учасників за допомогою електроенцефалограми, поки ті спали.

Результати показали, що зрушення добових циклів чинило сильний вплив на самопочуття жінок і чоловіків більшою мірою, ніж на їхні когнітивні здібності. Однак вплив циркадних ритмів на жінок був значно сильнішим, ніж на чоловіків.

Раніше повідомлялося, вчені дізналися, чому у жінок і чоловіків різні доходи

Залиште свій коментар

Вибір редакції