Вчені розповіли, як за допомогою сексу змінити на краще структуру мозку

Ключ до позитивного ефекту від занять сексом з коханою людиною криється в явищі під назвою нейропластичність.

Секс з коханою людиною, під час якого зберігається зоровий контакт, впливають на структуру головного мозку і сприяють збереженню сексуального бажання на більш довгий термін. Про це заявив сексопатолог з Колорадо Девід Шнарх.

Він нагадує, що сексуальні відносини - це в першу чергу шанс пережити з партнером моменти особливої ​​близькості і єднання. У своїй книзі "Інтимність і бажання" Шнарх називає їх "сенсомоторної моментами зустрічі".

У ці моменти, за словами фахівця, серце і душа заспокоюються, відносини в цілому стають більш стабільними, зміцнюється сексуальний потяг до коханої людини.

Неврологи та інші вчені не відкидають твердження Шнарха. Ключ до позитивного ефекту від занять сексом з коханою людиною криється в явищі під назвою нейропластичність. Це властивість людського мозку, що полягає в можливості змінюватися під впливом досвіду. Мозок людини також має здатність пристосовуватися і вибудовує свої структури, взаємодіючи з іншими органами.

Що стосується сексуальних відносин, тут, на думку Шнарха, позитивний ефект феномен нейропластичності дає в тому випадку, якщо партнери зберігають зоровий контакт під час статевого акту. У зв'язку з цим він говорить про "вулканічну сплавку думок" партнерів та "емоційну відкритість".

Девід Шнарх - вельми успішний популяризатор науки, автор багатьох книг. На своєму сайті Шнарх пропонує пройти тест, відповівши на ряд питань про сексуальне життя в шлюбі, щоб зрозуміти, чи потребує воно будь-яких змін.

"Сексуальний контакт повинен бути спільним актом, а не способом задовольнити бажання за допомогою тіла іншої людини", - вважає і нейробіолог з Мюнхена Ернст Пеппель. У результаті різних психофізіологічних експериментів вчений показав, що людина може усвідомлювати інформацію, що надходить, вибудовуючи з неї єдину картину, тільки в межах певного проміжку часу - трьох секунд.

Таким чином "тут і зараз" триває для нас лише три секунди. Вчений говорить про те, що дві людини, які вчиняють спільну дію, в даному випадку сексуальний акт, синхронізують свій секундний ритм, а значить, підвищують ймовірність того, що найвищий пік сексуального потягу буде досягнуто одночасно.

Зазначимо також, що у 2001 році нейробіолог Кнут Кампе писав про те, чому особливе задоволення приносить оргазм, під час якого ми дивимося в очі коханій людині. Завдяки зоровому контакту збільшується вироблення нейромедіатора і гормону допаміну.

Нагадаємо також, що, за словами нейрофізіологів, думки про секс мають знеболюючий ефект. Але захоплюватися ними не варто.

Читайте також:

Виявлено справжні причини, з яких жінки займаються сексом

Вчені розгадали таємницю жіночого оргазму

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: