Вчені розробили нову технологію отримання електрики з повітря

Вчені навчилися виробляти електрику з повітря, визначивши що крапельки води в атмосфері несуть електричний заряд, який передається іншим об'єктам у разі контакту.

Бразильські вчені з Університету міста Кампінас запропонували виробляти електроенергію з повітря.

В результаті експериментів, з'ясувалося, що волога в повітрі не є електрично нейтральної, як вважалося раніше. Крапельки води в атмосфері несуть електричний заряд, який передається іншим об'єктам у разі контакту.

Це означає, що в недалекому майбутньому в регіонах з високою вологістю, електрику можна буде видобувати з такою ж легкістю, як це зараз робиться за допомогою сонячних панелей.

Дане відкриття дозволить створити пристрої, що захищають від ударів блискавок і дозволяють перешкоджати їх формування.

Раніше повідомлялося про нову розробку фірми Hitachi, яка створила нову технологію отримання електрики, використовуючи вібрації у повітрі, що виникають природно з амплітудою в декілька мікрометрів.

Дана технологія забезпечує досить низьку напругу, її привабливість полягає в тому, що генератори можуть працювати в будь-якому місці і за будь-яких умовах, на відміну від сонячних батарей.

Технологія грунтується на теорії, що електрика може вироблятися при вібрації, змінюючи відстань між електродом, який закріплений на плоскій пружині, і нерухомим електродом.

Читайте також:

Інтенсивне користування Інтернетом змінює головний мозок

Sony випустила принципово нові "дзеркалки"

Вчені визнали, що не можуть боротися з глобальним потеплінням

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: