Вчені розробили перше в світі авто для сліпих

Перший прототип такого автомобіля з'явиться в наступному році. Інформувати водія про ситуацію на дорозі будуть вібруючі датчики і потоки повітря в салоні, вібруючі рукавички будуть сповіщати водія про те, куди і як слід повертати.

Американські вчені розробили перший в світі автомобіль для незрячих водіїв.

Над створенням цієї унікальної машини працювали співробітники Технічного університету Вірджинії разом з американською Національною федерацією сліпих.

Зараз автомобіль, створений на базі позашляховика Ford Escape, проходить випробування.

Повідомляється, що інформувати водія про ситуацію на дорозі будуть вібруючі датчики і потоки повітря в салоні. Так, спеціальні вібруючі рукавички будуть сповіщати водія про те, куди і як слід повертати.

Завдяки панелі управління, оснащеної мережею отворів для викиду стисненого повітря різної температури, з різною швидкістю, на руки і обличчя, водія буде попереджено про різні перешкоди.

Вібруючий жилет повідомить про швидкість, з якою рухається автомобіль, а кермо управління буде розмовляти з водієм, даючи аудіосигнали про напрямок руху. При створенні машини було використано безліч датчиків і камер.

Перший прототип такого автомобіля з'явиться в наступному році, обіцяють конструктори.
Нагадаємо, в серпні минулого року в США було розроблено пристрій, що дозволяє сліпим людям візуалізувати навколишні предмети за допомогою мови.

Читайте также:

"Прогрес" пристикувався до МКС с другої спроби

Великий адронний колайдер поставив новий рекорд

Канадець створив протез ока з вбудованою відеокамерою

Вчені: гроші покращують життя, але не приносять щастя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: