Вчені: секрет успіху у жінок прихований в безіменному пальці чоловіка

Британські вчені провели дослідження серед чоловіків і встановили співвідношення між довжиною їхніх пальців з властивостями їх характеру і успіхом серед жінок.

Секрет привабливості чоловіків у буквальному сенсі у них в руках, встановили британські вчені. Для цього вони сфотографували 49 молодих чоловіків і порівняли пропорційні співвідношення між довжиною їхніх пальців з властивостями їх характеру і успіхом серед жінок.

Разом зі своїми французькими і швейцарськими колегами британські фахівці з'ясували: більше шансів серед жінок – у тих чоловіків, чий безіменний палець довший вказівного. Жінки ж з такими "чоловікоподібними" руками відрізняються агресивним характером. Навпаки, у слабохарактерних особистостей довшим буде вказівний палець.

Причина такого явища, вважають вчені, у змісті тестостерону в організмі, яке впливає і на зовнішній вигляд людини в цілому, і на пропорції його кистей - зокрема.

У ході даного дослідження вчені не тільки заміряли пальці випробовуваних, але також записували їхні голоси, а також брали проби поту, щоб зафіксувати запах тіла. Потім показували фотографії жінкам, пропонуючи оцінити зовнішність цих чоловіків. Ті, чиї безіменні пальці були довші вказівних, дійсно одержали більше позитивних відгуків у жінок, які визнали цих чоловіків більш придатними як для короткострокової інтрижки, так і для тривалих відносин.

Але от їхні голоси, а також запах, не виявилися для жінок більш сексуальними, ніж голоси і запах чоловіків з іншими пропорціями пальців.

Наявність тестостерону в організмі впливає насамперед на будову особи, а також на довжину пальців, вважає дослідник Крейг Робертс з Стірлінгського університету. Подовжений безіменний палець свідчить для чоловіка не тільки про успіхи на особистому фронті, але і про добрі кар'єрні перспективи – такі чоловіки в середньому є багатшими. Серед них більше музикантів.

Але успіх серед жінок з'єднується також з підвищеною схильністю до зрад. У цілому такий чоловік – екстраверт, відрізняється цілеспрямованістю і великою фізичною силою. Успіх має свій зворотний бік – такий обсяг життєвої енергії призводить до того, що його носії частіше за інших попадають у в'язницю, стають жертвою вбивства або сходять з розуму.

Попереднє дослідження виявило, що серед жінок з видовженими безіменними пальцями більше лесбіянок. Однак вони частіше демонструють успіхи в кар'єрі.

Розуміючи, що читач даної статті негайно візьметься вивчати довжину власних пальців, британська газета пояснює: щоб коректно встановити цей параметр, ви повинні проводити вимірювання по внутрішній стороні пальців, тобто обернувши руку долонею до себе. За заснування пальця прийміть нашу нижню складку, а саме найближчу до вашої долоні, і відкладайте відстань від точки на її середині до самого кінчика пальця. Оскільки вимірювання проводиться з того ж боку, що й долоня, за верхній кінчик пальця приймається, зрозуміло, не ніготь, а м'ясиста частина.

У 2009 році британські вчені вже приходили до аналогічного висновку – але тоді гіпотезу перевіряли на мавпах.

Читайте також:

Виявлено справжні причини, з яких жінки займаються сексом

Вчені: жінки не можуть побороти шкідливі звички без чоловіків

Українці засумнівалися у рівності прав чоловіків і жінок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: