Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені створили першу "людино-мавпу" для вирощування органів

Ставлення до експерименту в науковому світі неоднозначне.

У Китаї створили першу людино-мавпячу химеру для вирощування органів. Це вдалося завдяки вживленню людських клітин в ембріони тварин, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Куратором проекту був американський професор Хуан Карлос Бельмонте. На його батьківщині у Сполучених Штатах на такі досліди діє мораторій, тому довелося проводити їх саме у Піднебесній.

Відео Науковий прорив чи неприпустимий експеримент - у Китаї створили першу людиноподібну мавпу

Це вдалося завдяки вживленню людських клітин в ембріони тварин. Куратором проекту був американський професор Хуан Карлос Бельмонте. На його батьківщині у Сполучених Штатах на такі досліди діє мораторій, тому довелося проводити їх саме у Піднебесній. За словами професора, завдяки їхнім здобуткам у майбутньому вдасться побороти десятки хвороб і вирішувати проблему трансплантації органів.     

Науковий прорив чи неприпустимий експеримент - у Китаї створили першу людиноподібну мавпу

За словами професора, завдяки їхнім здобуткам у майбутньому вдасться побороти десятки хвороб і вирішувати проблему трансплантації органів. Щоправда, проект поки що на стадії розробки, а розвиватися таким диво-створінням нині дозволятимуть лише упродовж місяця.

Реакція наукової спільноти на експеримент неоднозначна. Частина дослідників вважає, що створення людиноподібних істот суперечить законам етики – отже, такі речі неприпустимі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції