Вчені винайшли лазер, який безпомилково розпізнає рак шкіри

Цей новітній технічний винахід дозволить врятувати тисячі життів, оскільки надійний у 100 відсотках випадків.

Вчені Університету Дьюка у США винайшли лазер, який допоможе виявити перші ознаки раку шкіри.

Робота пристрою полягає у спрямованій дії подвійного лазерного променя. У сумі лазер випромінює менше енергії, ніж звичайна лазерна указка, проте це ніяк не позначається на результаті аналізу.

Так, потрапляючи на підозрілу ділянку шкіри - родимку - лазерний промінь починає аналізувати розташування різних пігментів шкіри. Отримані дані потім передаються на комп'ютер, і представляють фахівцям чітку картину за лічені секунди.

Власне, у першу чергу, вчених цікавила кількість еумеланіна у пігментах, що підлягали аналізу. Його підвищений вміст зазвичай говорить про наявність ракової тканини. Дослідники вже протестували розробку, і констатують: це - перший випадок безпомилкового ідентифікування меланоми, найбільш страшної форми раку шкіри, технічним пристроєм.

"Біопсія не завжди показує, чи містять злоякісні клітини пігмент чи ні. Тому лікарям доводиться користуватися технікою, яка надійна лише у 85% випадків. Тепер же ми зможемо збільшити якість правильного діагностування раку шкіри у всьому світі", - розповів науковий співробітник Університету Дьюка.

Читайте також:

Американці винайшли перший у світі антилазер

Сенсація від індійських медиків: вакцина проти ВІЛ довела свою безпеку

Склад Coca-Cola нажахав онкологів - напій провокує рак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: