Вчені виявили міні-супутник Землі

Вчені з Ірландії змогли визначити, що на відстані 19 млн кілометрів від Землі знаходиться її "міні-супутник", який вже є четвертим за рахунком.

На земній орбіті виявлено новий, вже четвертий за рахунком "міні-супутник". Ірландські вчені виявили, що на відстані 19 мільйонів кілометрів від Землі по її орбіті летить великий астероїд.

Як відзначають вчені, його діаметр становить 400 кілометрів, астероїд, що отримав в каталогах позначення 2010-SO16, став супутником Землі 250 тисяч років тому.

Не виключено, що він утворився близько 4,4 мільйона років тому, коли в результаті катастрофічного зіткнення невідомого небесного тіла з нашою планетою з'явився в тому числі і Місяць, констатують вчені.

Науковці також відзначають, що згідно з результатами останніх досліджень, такі великі небесні тіла, як Місяць, рідко утворюються в результаті зіткнення планет.

Але останні дані, отримані в результаті комп'ютерного моделювання спростовують ці подання.

За словами вчених, приблизно кожна десята планета у Всесвіті з тих, що обертаються навколо зірок, схожих з Сонцем, може мати супутник таких же розмірів, як і Місяць.

Читайте також:

На Землі розпочалась магнітна буря

NASA оприлюднило унікальне відео Землі очима астронавта

Унікальний погляд на Землю очима астронавта

Вчені пророкують Землі у 2012 потужні катастрофи через спалахи на Сонці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: