Вчені визначили, у скільки років закінчується молодість

Вчені, опитавши громадян у 31 європейській країні, визначили, коли можна починати ходити на дискотеки "Кому за ...".

Вчені визначили, що межа молодості - 35 років, а старість приходить у 58 років. Середній вік дозволили обчислити соціологічні опитування, проведені в 31 європейській країні.

У них взяли участь більше 40 тисяч людей. А результати узагальнив британський професор Домінік Абрамс.

Індивідуальні оцінки людей, звичайно ж, відрізнялися. І сильно залежали від віку опитуваних. Наприклад, молоді люди - від 15 до 24 років - вважали, що молодість закінчується в 28 років. А старість починається в 54 роки. А ті, кому - за 80, називали молодістю 42 роки. А 67 років відводили для початку старечого віку.

Велика різниця і по країнах. У Португалії, скажімо, перестають молодими бути в 29 років. А людьми похилого віку стають у 51 рік. На Кіпрі молодяться до 45 років. А в Бельгії не старіють до 64.

Загальна тенденція, на думку професора, така: чим тепліша і південніша країна, тим раніше там у відчуттях людей закінчується молодість і починається старість. А в північних країнах середній або зрілий вік триває довше.

Західні соціологи не опитували українських громадян. І наші ступені зрілості не позначені. Тому можемо самі встановлювати свій поріг молодості та старості.

Читайте також:

Росіянка пішла до першого класу в 21 рік

Хропіння бабусі виявилось гучніше за мотор літака

101-річний американець ганяє на новітньому спорткарі Chevrolet Camaro

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: