Вчені встановили найщасливіший вік жінок

28 років - час, коли жінки відчувають незвичайну впевненість в собі.

Найщасливішими жінки відчувають себе незадовго до 30 років, встановили дослідники.

У цей період вони відчувають себе успішними в роботі і впевненими в собі, а також отримують найбільше задоволення від сексу. Проте щастя недовговічне і вже в тридцять пані починає турбувати поява зморшок і сивого волосся.

"28 років - час коли волосся і фігура жінки виглядають найкращим чином, дозволяючи відчувати незвичайну упевненість в собі", - розповів представник косметичної компанії Clairol Perfect 10, в чиєму дослідженні взяли участь 4 тис. представниць прекрасної статі.

Опитування проводилося серед жінок у віці від 25 до 65 років і стосувалося 12 ключових критеріїв. Так, за отриманими даними, найбільш успішними в кар'єрі жінки відчувають себе в 29 років, особисті відносини найбільше  влаштовують їх в 30, а кращий секс, як зізналися дами, буває в 28 років.

Втім, після 30 теж не все втрачено: успішність сімейного побуту досягається в 32, а найбільшу фінансову стабільність пані відчувають в 33.

В ході дослідження також виявилося, що дві третини жінок вважають, що старіють швидше за чоловіків, а 56% - переживають за минулу красу, що втрачається з роками.

Щоб зберегти привабливість, жінки не жаліють засобів. В середньому, на думку експертів, жінки щорічно витрачають приблизно по 600 фунтів стерлінгів на засоби по догляду за собою (більше 30 тисяч рублів) - по 49 фунтів стерлінгів в місяць.

Нанесення макіяжу займає у жінок до п'яти днів в рік - в середньому по 22 хвилини щодня, повідомляють дослідники.

Читайте також:

Найсексуальніша жінка світу любить комікси та відеоігри

В США криза спричинила бум на секс-іграшки серед жінок

Зарядка від найсексуальнішої жінки світу

Вчені створили емоційного робота

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: