Вчені з Південної Кореї навчилися клонувати дешевше і ефективніше

Вчені з Південної Кореї кажуть, що знайшли новий - дешевший спосіб клонування собак. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Вчені з Південної Кореї заявляють, що зможуть не тільки дешево клонувати собак, а й дають гарантії виживання клонів.

Вчені почали застосування стовбурових клітин не з соматичних, а з жирових тканин. Науковці кажуть, саме такі клітини легше піддаються репрограмуванню і мають більші шанси розвинутися у здорові клоновані організми. Втім, вірогідність успіху все ж не така велика - близько 20 відсотків. Поки свої успіхи вчені демонструють на двох щенятах Magic і Stem.

Черговий клон собаки з'явився також в США завдяки компанії Bioarts International. Щеня лабрадора, клон померлого в 2008 році від раку пса. Він повинен стати першим в новій серії клонів, які збирається відтворити Bioarts International. Право на клонування улюбленця сім'я власник виграв на Інтернет-аукціоні в липні 2008 року, до того ж заплатити за нового собаку довелося 155 тисяч доларів.

Bioarts International збирається виростити ще чотирьох собак. Крім того, компанія обіцяла безкоштовно клонувати собаку, що брав участь в розборі завалів будівель після терактів 11 вересня 2001 року в США.

Читайте також:

Французи почнуть клонувати делікатеси
Американці вивели кішку, яка світиться в темряві
В Австралії клонуватимуть людей

ВідеоВчені з Південної Кореї клонували щенят

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: