Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені з'ясували, що кожний десятий японець у 40 років залишається незайманим

Це явище пов'язують із рівнем доходів.

Кожний десятий японець у віці 40 років є незайманим, свідчить нове дослідження, яке провели вчені з Університету Токіо.

Дослідники вважають, що причини такого явища частково пов'язані із соціально-економічними проблемами, пише The Independent.

"Хоча обговорення причин і наслідків стає дуже складним, коли розглядається, чому хтось має сексуальний досвід, а хтось залишається незайманим, ми показуємо, що гетеросексуальна незайманість принаймні частково є соціально-економічною проблемою для чоловіків", - сказав Кір Газнаві, головний автор дослідження.

Чоловіки-учасники дослідження із більш низькими доходами мали в 20 разів більше шансів бути незайманими, ніж їхні більш заможні колеги.

Газнаві сказав, що чоловіки частіше мали статевий акт, якщо у них була постійна робота на повний робочий день і вони жили у містах з більш ніж мільйонним населенням. Навпаки, жінки з більш низькими доходами мали більше шансів мати секс, ніж чоловіки, які заробляли таку ж суму грошей.

Вчені використовували статистику з семи обстежень, у яких взяли участь від 11 000 до 18 000 дорослих, проведених Японським національним інститутом досліджень населення і соціального забезпечення з 1992 по 2015 роки.

Нагадаємо, у 2017 році дослідження показало, що майже половина японців у свої 30 років залишаються незайманими. Учені пояснили, що однією з причин сексуальної незацікавленості японських чоловіків є відчуття загрози з боку жінок, які мають більшу зарплатню та повноваження. Через це вони почуваються невпевненими й бояться бути відштовхнутими.

Існує також теорія, що японські чоловіки дуже зайняті сексуальними образами із манги або інтернет-порно. Японці також пізно одружуються або залишаються взагалі самотніми на все життя через прірву між нав'язаними ідеалами та реальністю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції