Вчені з'ясували, скільки тиранозаврів ходили по Землі

Вчені з'ясували, скільки тиранозаврів ходили по Землі

Фото: pixabay.com

Згідно з новим дослідженням, протягом 2,4 млн років на планеті жили близько 2,5 млрд тиранозаврів.

За оцінками дослідників, тільки один з 80 мільйонів тиранозаврів став скам'янілістю і "дожив" до нашого часу.

Про це пише The Conversation.

Попередній аналіз скам'янілостей тиранозаврів показав, що середня маса дорослої особини складала майже 5200 кілограмів. Дослідники також використовували кліматичні моделі і місця проживання динозаврів. Вони з'ясували, що загальний географічний ареал цього виду становив близько 2,3 мільйона квадратних кілометрів у всій Північній Америці.

Використовуючи ці цифри і дані, команда підрахувала, що на кожні 100 квадратних кілометрів у Північній Америці припадало близько одного тиранозавра:

"Це означає, що в будь-який момент часу було близько 20 тис дорослих тиранозаврів", - пишуть дослідники. Щоб дізнатися загальну кількість тиранозаврів, які коли-небудь жили на Землі, вчені помножили постійну популяцію на кількість поколінь (близько 127 тис. поколінь).

theconversation.com

Дослідники стверджують, що їхній метод може використовуватися для розрахунку розмірів популяції інших вимерлих видів.

Нагадаємо, що вчені з'ясували, що зникнення динозаврів могла викликати комета, а не астероїд. Ідеться про фрагмент комети діаметром близько 7 кілометрів, який виник в результаті вибуху комети з хмари Оорта, розташованої дуже далеко за межами Сонячної системи.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація