Вчені з'єднали людський мозок з комп'ютером і оволоділи телепатією

Вчені винайшли спосіб, як можна зчитувати думки людини. Наразі перед ними завдання: як виникають думки у людському мозку.

Дослідникам з Вашингтонського університету вдалося прочитати думки людини за допомогою комп'ютера.

Їм вдалося з'єднати людський мозок з комп'ютером, використовуючи технологію, яка виявляє захворювання на епілепсію. Для цього електроди розміщуються безпосередньо в мозку пацієнта, і таким чином ведеться запис активності нейронів.

Вчені провели цей дослід з чотирма пацієнтами, які хворіють на епілепсію. Їм розкрили черепні коробки і розмістили на поверхні мозку електроди. Сигнали, які надходили, вчені зібрали, обробили і записали на комп'ютер.

Далі випробовуваних посадили перед монітором і запропонували думати певні слова, щоб з їх допомогою переміщати курсор по екрану, причому кожне слово було пов'язане з певним напрямком. Результати випробувань показали 90-відсоткову точність методу.

"Це наочний приклад справжньої телепатії, коли нам вдалося зчитати людські думки", - прокоментував доктор Ерік Леутхардт. 

Вчені висловили сподівання, що в майбутньому їм вдасться мінімально втручатися в мозок.

Крім того, науковці прагнуть не просто навчитися визначати, коли люди говорять слова на кшталт "собака", "дерево", "інструмент" або інші, але і виявити як народжуються думки, зрозуміти, на що вони схожі.

Вчені відзначають, що це, звичайно, цікава робота, але трохи наганяє страх через те, що скоро читати думки стане також легко, як книги.

Вони також відзначають, що дуже важливо, що ці дослідження дуже допоможуть тим людям, які через захворювання не можуть спілкуватися.

Читайте також:

Революція в медицині: вчені виростили око у пробірці

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Медики знайшли відмінності у мозку комуністів та демократів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: