Вчені: жінки впадають в залежність від порнографії так само, як чоловіки

Вчені виявили, що жінки впадають в залежність від порнографії в інтернеті так само, як і чоловіки. За статистикою, 9,4 млн жінок щомісяця відвідують порносайти, при чому 13% жінок - з робочих комп'ютерів.

За останні 10 років все більше жінок впадають в залежність від порнографії в інтернеті, стверджують вчені та психологи.

"Жінки можуть впадати в залежність від порнографії так само, як і чоловіки", - повідомив виданню Дуглас Вейсс, виконавчий директор Heart to Heart Counseling Center в Колорадо-Спрінгс.

Приблизно 30% відвідувачів порносайтів - жінки. Про це свідчать дані Internet Pornography Statistics за 2008 рік. Психологи і вчені пояснюють зростання цього показника анонімністю та безпекою інтернету.

У 2003 році видання Today's Christian Woman виявило шляхом опитування, що кожна шоста жінка, включаючи християнок, зізнається в тому, що намагається придушити в собі цю залежність.

Згідно з опитуванням Internet Filter Review від 2006 року, 9,4 млн жінок щомісяця відвідують сайти для дорослих, причому 13% жінок зізнаються, що заходять на порносайти з робочих комп'ютерів.

Завжди вважалося, що чоловіки в цілому реагують на візуальні стимули більше, ніж жінки. Проте, зазначається, що жінки в минулому жінки задовольняли свої потреби, читаючи любовні романи, а чоловіки - розглядаючи еротичні фото або відвідуючи стрипклуби. Нині ж в мережі доступні більше 1,3 млн порносайтів. Порноіндустрія більша, ніж доходи грандів високотехнологічного сектора, разом узяті.

"Якщо чоловік або жінка регулярно еякулюють або відчувають оргазм від порнографії, то він/ вона сприймають секс як відносини з неживим предметом, а не як взаємини", - пояснив Вейсс. Проте від "сексу з предметом" людина все одно не отримує повного задоволення.

На думку вчених, залежність від порнографії призводить до затримки духовного і морального розвитку. А тим часом порнографія стає більш інтерактивною: 87% студентів, опитаних в 2006 році, зізналися, що займалися віртуальним сексом по "асьці", веб-камерам і телефону.

Читайте також:

Учені визначили вік, коли жінки найбільш доступні

"Головними ворогами" сексу визнали контрацептиви і куріння

Вчені довели: "чоловіча менопауза" існує, але лікується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: