Вчені знайшли новий спосіб боротьби з ожирінням

Вчені знайшли новий спосіб боротьби з ожирінням

Вчені знайшли антитіла, які пришвидшують похудання

Американські вчені виявили у людини антитіла, дія на які дозволяє істотно знизити вагу.

Одна ін'єкція антитіл, пов'язаних з гормоном - фібробластний чинником зростання 21 (FGF21), призводить до істотного зниження ваги і нормалізації цукру в крові у мишей з діабетом.

Експерименти, проведені в каліфорнійській Genetech Inc. під керівництвом молекулярного біолога Юніхіро Сонода, були спрямовані на активацію у тварин клітин так званого "бурого жиру", який, на відміну від звичайної жирової тканини, не запасає енергію для майбутніх потреб організму, а спалює її для підтримки тепла тіла. Раніше вважалося, що він є тільки у дітей, але недавно було доведено, що в невеликих кількостях бурий жир є і у дорослих близько лопаток, хребта і в шиї.

Вчені припустили, що активування бурого жиру викличе підвищення витрачання енергії, поліпшить стан печінки і знизить цукор у крові піддослідних тварин.

За словами доктора Сонода, результати, отримані на мишах, перевершили всі очікування. Усього одна ін'єкція FGF21 на антитіла модельним гризунам призвела до нормалізації цукру в крові тварин через тиждень і цей рівень зберігався протягом місяця без побічних ефектів. Вага мишей за цей час знизилася на 10%.

Читайте також:

Жінка скинула 130 кілограмів після неабиякого переляку

Більше 50% українців мають надмірну вагу

Через товстунів та алкоголіків США втрачають 370 мільярдів доларів щорічно

Данія змусить людей худнути податком на жирну їжу

Повʼязані теми:

Наступна публікація