Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вчені припустили, що на планетах усередині чорних дір є життя

Вчені припускають, що в чорних дірах можуть бути цілі планети та існувати життя.

Вчені висловили припущення, що всередині чорних дір можуть існувати цілі планети, а також існувати колонії інопланетян.

Таку думку висловив співробітник Інституту ядерних досліджень РАН професор В'ячеслав Докучаєв.

"Існування колоній інопланетян усередині чорних дір? Чом би й ні. В центрі деяких чорних дір при поєднанні певних умов виникає область, в якій можливе існування простору і часу: в такій структурі тіла (фотони, частинки і планети) можуть обертатися навколо центральної сингулярності", - наголосив Докучаєв.

За його словами, для чорної діри сингулярність - це центральна область, де простір і час стають нескінченними.

Відзначимо, вчені давно знали про те, що фотони можуть існувати на стабільних замкнутих орбітах всередині заряджених чорних дір.

Водночас, Докучаєв стверджує, що на горизонті Коші в таких чорних дірах можуть розташовуватися частинки і навіть планети, які можуть витягувати світло і тепло зі світлових променів і енергії центральної сингулярності.

Він також підкреслив, що цих умов може бути достатньо для існування життя.

"Розвинені цивілізації можуть спокійно існувати всередині особливо великих чорних дір у ядрі галактики, і, водночас, залишатися невидимі зовні", - підкреслив він.

Як відомо, нещодавно фізики висунули оригінальне пояснення так званого парадоксу Фермі: інопланетяни не вступають із землянами в контакт через "міжзоряні війни", інакше кажучи, інопланетяни просто не хочуть, щоб їх знайшли.

Парадокс був сформульований у 1950 році італійським фізиком Енріко Фермі і коротко звучить так: "Якщо в космосі багато високорозвинених цивілізацій, то чому з жодною з них досі не було встановлено контакт?"

Проте, на думку науковців, по-справжньому розвинутій цивілізації навіть не знадобиться армія, щоб знищити Землю: "достатньо трьох нудьгуючих лаборантів із застарілим обладнанням".

Читайте також:

США розсекретили документи про падіння НЛО і розтин гуманоїда в 1947 (відео)

Учені: людина приречена на самотність у Всесвіті

NASA знайшло в метеориті залишки позаземного життя

На Венері виявили загадковий сяючий туман, який то зникає, то з'являється

Залиште свій коментар

Вибір редакції