Вченим вдалося відновити інтелект у пацієнтів з хворобою Альцгеймера

Велика частина учасників експерименту змогла знову займатися повсякденними справами.

Американським вченим вдалося відновити інтелект у 10 пацієнтів з ранніми стадіями хвороби Альцгеймера.

Співробітники Каліфорнійського університету в Лос-Анджелесі та Інституту Бака провели експеримент за участю пацієнтів з ранніми стадіями хвороби Альцгеймера.

Вчені використовували персоналізоване програмне лікування . Воно передбачає діагностику всіх наявних метаболічних порушень, які лежать в основі захворювання або з'являються на його тлі. Після цього для кожного пацієнта підбирається індивідуальна програма корекції.

Лікування включає глибоку корекцію дієти, стимуляцію мозку, фізичні вправи, нормалізацію сну, специфічні фармпрепарати, вітаміни, фітотерапію і різні додаткові дії, необхідні конкретному пацієнту. Більша частина учасників експерименту змогла знову займатися повсякденними справами, а також впізнавати людей і різні предмети. Кілька осіб знову змогли працювати, а в одного відновилися навики гри на гітарі. Стан двох пацієнтів, за результатами обстеження, перестав відповідати критеріям хвороби Альцгеймера.

На початку квітня ізраїльські вчені розробили препарат, який призвів до повного усунення симптомів хвороби Альцгеймера. Вчені провели досліди на мишах, яких використовували для вивчення хвороби. Після прийому препарату, у мишей зникли всі симптоми хвороби. 

Хвороба Альцгеймера була вперше описана в 1907 році німецьким психіатром Алоїсом Альцгеймером. Найчастіше вона зустрічається у літніх людей старше 65 років, проте рідко зустрічається рання форма хвороби. Як правило, вона починається з малопомітних симптомів, але з часом прогресує.

З розвитком хвороби відбувається втрата довготривалої пам'яті, виникають порушення мови і когнітивних функцій, пацієнт втрачає здатність орієнтуватися в обстановці і доглядати за собою. Поступова втрата функцій організму веде до смерті.

Зауважимо, що у Великобританії низькорослі пацієнти, які пройшли курс лікування гормоном росту людини, отримали таким чином бета-амілоиди, які зустрічаються в мозку осіб, які страждають від хвороби Альцгеймера.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: