Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вченим вперше вдалося виростити в лабораторії двотижневий людський ембріон

Також це допоможе вченим зрозуміти, як розвивається людський організм та клітини.

Американські та британські вчені вперше в світі змогли виростити в лабораторії двотижневі ембріони людини.

Вперше вчені показали, що людський ембріон може розвиватися більше декількох днів, не перебуваючи при цьому в матці. Раніше вважалося, що це неможливо. Досліди були проведені вченими з Рокфеллерівського університету в Нью-Йорку: протягом 12 днів ембріон розвивався абсолютно нормально, хоча і знаходився в лабораторії. Це є найбільшим науковим проривом, який можна буде використовувати при лікуванні безпліддя, а також ранніх викиднів. Також це допоможе вченим зрозуміти, як розвивається людський організм та клітини. Ці знання допоможуть при лікуванні багатьох захворювань.

Проте вченим довелося перервати експеримент через законодавчі обмеження. У США, Великобританії та багатьох інших країнах діє "правило 14 днів": людські ембріони можна культивувати в лабораторії протягом більш ніж двох тижнів. Раніше це правило ніхто не оскаржував, так як вчені не могли підтримати ембріони живими так довго. Однак тепер ученим довелося знищити їх, щоб не порушити ці терміни.

Нагадаємо, що раніше уряд дозволила британським дослідникам проводити експерименти по редагуванню геномів ембріонів людини.

Експерименти триватимуть близько двох тижнів, а ембріони можна буде довести до стану плода.

Залиште свій коментар

Вибір редакції