Захопливе видовище. На Землю випаде метеорний дощ Персеїди

Під час видовища можна буде спостерігати близько 200 метеорів на годину. 

У ніч з 11 на 12 серпня земляни матимуть змогу спостерігати один з найбільш яскравих метеорних дощів за останні роки. Про це повідомляє видання Space.com.

Як йдеться у повідомленні, гравітація Юпітера приблизить частинки комети Свіфт-Тутля на 1,5 мільйона км ближче до Землі. Саме через це на Землі люди зможуть спостерігати 150-200 частинок персеїд на годину. Зазвичай, під час піку метеорних дощів їхній рівень досягає 60-100.

Як і всі комети, Свіфт-Тутля залишає за собою потоки крихітних частинок: вони можуть бути розміром від великих крихт піску до  дрібної гальки, але їхня консистенція схожа на сигаретний попіл. Зазвичай вони невидимі для жителів Землі, але, коли входять у нашу атмосферу зі швидкістю 60 км/с, то майже миттєво згоряють, залишаючи за собою яскраві смуги.

Для того, щоб спостерігати за цим прекрасним явищем вам не потрібне спеціальне обладнання. Достатньо просто тепліше одягнутися, взяти крісло і просто дивитися на небо. Як йдеться у повідомленні, найкраще за персеїдами спостерігати там, де немає зайвого освітлення від ліхтарів чи будинків. Ідеально, виїхати за місто, або туди, де немає багато освітлених місць.

Якщо ж вам щось завадить спостерігати за метеорним дощем, то NASA пропонує насолодитися ним у прямому ефірі. Онлайн-трансляція розпочнеться 12 серпня о 5 годині ранку. 

Нагадаємо, раніше астронавти назвали 20 місць для життя поза нашою Сонячною системою. Ці планети можуть претендувати на роль "другої Землі". 

NASA опублікувало 10 найкращих фото Марсу за всю історію досліджень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: