Велика презентація Apple: чим сьогодні потішать "яблучних" прихильників

Велика презентація Apple: чим сьогодні потішать "яблучних" прихильників

Всі охочі зможуть спостерігати за представленням новинок онлайн.

Вже сьогодні, 15 вересня, о 20:00 за київським часом компанія Apple презентує свої новинки, щоправда без довгоочікуваного iPhone.

Анонсована ще на минулому тижні презентація "Час летить" відбудеться в штаб-квартирі Apple в Купертіно, штат Каліфорнія (США). Традиційної аудиторії через коронавірус не буде, тож весь захід транслюватимуть наживо і за ним зможе спостерігати кожен охочий.

Цю презентацію можна дивитися на офіційному сайті Apple, на ній будуть представлені нові iPad Air 4 і Apple Watch 6. А ось новий iPhone таки не передбачається. Компанія раніше вже підтвердила, що 2020 року смартфон надійде в продаж пізніше, ніж у попередні роки. Попередньо експерти говорять, що він з'явиться лише у жовтні. 

Нагадаємо, що на початку місяця акції американського технологічного гіганта Apple, які у серпні продемонстрували стрімке зростання, обвалилися в ціні, що призвело до рекордного падіння капіталізації за всю історію. 3 вересня ринкова вартість компанії знизилася одразу на 8%, або дещо менше ніж на 180 млрд доларів. Попри це, Apple зуміла утримати свою капіталізацію на рівні в понад 2 трлн доларів. 

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів