Вертоліт для Червоної планети: у США створили прототип гелікоптера для дослідження Марса

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Випробування безпілотного вертольота триватимуть до квітня 2019 року.

Інженери Лабораторії реактивного руху NASA завершують збірку вертольота "Марс", який планують відправити на Червону планету в найближчі роки.

Марс

Про це інформує Aviation Week.

Автономний польотний блок планується розгорнути з ровера "Марс 2020" після його ймовірної посадки на Червону планету в лютому 2021 року.

Нині ж на апарат чекають випробування у спеціальній вакуумній камері. Під час цих випробувань апарат зробить тільки один випробувальний політ в умовах зниженого атмосферного тиску.

Фотогалерея NASA опублікувало нові фото з Марсу (13 фото)

Маса апарату становить 1,8 кілограма. Його фюзеляж виконаний у вигляді невеликої коробки, над якою розміщені співвісні несучі гвинти діаметром 1,2 метра.

Випробування зібраного безпілотного вертольота в Лабораторії реактивного руху NASA триватимуть до квітня 2019 року. Потім апарат передадуть фахівцям, які займаються розробкою та складанням ровера для місії "Марс 2020".

ВідеоЧерез потужну пилову бурю на Марсі загубився марсохід

На червоній планеті зараз вирує потужна пилова буря, яка з локальної розрослася до масштабів усієї планети. І нині там - цілковита пітьма. Через це сонячні батареї марсохода Opportunity просто не можуть виробляти енергію. Науковці вже третій місяць не можуть вийти з ним на зв'язок. Але сподіваються, що за кілька тижнів буря розсіється і ровер вийде на зв'язок. 

Через потужну пилову бурю на Марсі загубився марсохід

Як відомо, вчені з NASA готують реальну місію на Марс, яка запланована на 2030 рік. Раніше вони розповіли про науку у фільмі "Марсіанин", порівнявши події фільму з реальною підготовкою відправки астронавтів на Марс. Що є вигадкою, а реальністю - пропонуємо почитати в нашому матеріалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції