Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Науковці відкрили вірус у свиней, який загрожує людині

Збудник є приводом для занепокоєння, фахівці не знають як контролювати вірус.

Однією з нових смертельних загроз для людства є свинячий вірус, припустили дослідники з Університету Огайо.

Лабораторні тести показали, що свинячий дельта-короновірус з готовністю перестрибує між клітинами різних живих істот, включаючи і людину.

Патоген показує загальні характеристики зі смертельними вірусами, які викликали атипову пневмонію і близькосхідний респіраторний синдром. Загалом, обидва віруси забрали більше однієї тисячі життів, пише Sky.

На думку авторів дослідження, отримані висновки є приводом для серйозного занепокоєння, оскільки вченим поки не дуже зрозуміло, як контролювати вірус.

Свинячий дельта-короновірус вперше виявили серед свиней в Китаї у 2012 році, він не був пов'язаний з хворобами людей.

У 2014 році вірус показав здатність викликати діарею серед свиней в американському штаті Огайо, пізніше - у світі. Інфіковані свині можуть демонструвати такі симптоми, як блювота та діарея, а в деяких випадках тварини вмирають.

Однак нове дослідження продемонструвало, що вірус спрямовується на специфічні молекули рецептори на поверхні клітин повітряних шляхів і травного тракту. В ході лабораторних експериментів вірус прив'язував себе до рецепторів не тільки свиней, але курок, кішок і навіть людину.

Раніше повідомлялось, що у Східній Азії з'явився смертельний грибок, який може знищити популяцію земноводних у всьому світі. Йдеться про грибок хитридієвих жаб Batrachochytrium dendrobatidis. Його давно вважають причиною зниження популяцій і вимирання амфібій на кількох континентах.

ВідеоВ США розробили вірус, здатний вилікувати генетичну хворобу очей

Про нові можливості стверджують розробники нового американського препарату, який має повертати людям зір. Його вже схвалило управління з санітарного нагляду за якістю медикаментів. Але ремонт генів - недешевий.

В США розробили вірус, здатний вилікувати генетичну хворобу очей

Залиште свій коментар

Вибір редакції