Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відкриття на Місяці: штучний інтелект показав нову знахідку

На супутнику Землі знайшли більше 6 тисяч нових кратерів.

Для створення детальної карти Місяця вчені почали використовувати штучний інтелект. Машина знайшла вдвічі більше кратерів, ніж людина засобом ручного підрахунку.

Про це повідомили на сайті Університету Торонто, що в Канаді.

Зробили 90 тисяч знімків поверхні Місяця. Як результат - виявили 92% вже відомих кратерів і 6883 нових.

"Зазвичай вчені вручну шукають, маркують та підраховують розміри кратерів на знімках. На це йде багато часу й ресурсів, тому ми вирішили автоматизувати процес за допомогою штучного інтелекту", - каже один з розробників технології Мохамед Алі-Діб.

Науковці використовували ті самі технології, які працюють в безпілотних автомобілях. Вчені натренували штучний інтелект на масиві даних з відомими кратерами на більшій частині місячної поверхні та протестували нейромережу на площі, що залишилася. Канадські вчені планують поліпшити систему, щоб вона змогла розпізнавати кратери на інших тілах Сонячної системи.

Ілон Маск наступного року обіцяє почати переселення людства на Місяць, а в майбутньому - аж на Марс. Але, виявляється, в Україні до цього підготувались вже давно. У нас вже з десяток років існує Місячне посольство. І за кругленьку суму можна прикупити собі ділянку на супутнику Землі і навіть на Марсі.

ВідеоВ Україні розпродають ділянки на Місяці

Ілон Маск наступного року обіцяє почати переселення людства на Місяць, а надалі - аж на Марс. Але, виявляється, в Україні до цього підготувались вже давно. У нас вже з десяток років існує Місячне посольство. І за кругленьку суму можна прикупити собі ділянку на супутнику Землі і навіть на Марсі.

В Україні розпродають ділянки на Місяці

Залиште свій коментар

Вибір редакції