Відомий відеосервіс Netflix планує запустити субтитри українською – ЗМІ

Компанія шукає людей в Україні, стверджують журналісти. 

Один з найпопулярніших сервісів відеоконтенту у світі Netflix набирає персонал в Україні, аби локалізувати своє наповнення.

Про це повідомляє РБК-Україна.

За даними ресурсу, невдовзі  фільми та серіали, які показує Netflix, будуть супроводжуватися субтитрами російською мовою, а в перспективі – і українською.

Джерело журналстів повідомило, що сервіс відеоконтенту почав готувати локалізацію ще влітку. Наразі Netflix почав набирати в Україні персонал для перевірки її якості. Влаштовували співбесіди шведські та американські рекрутери. Для ресурсу шукають людину, яка перевірятиме готові субтитри на помилки, а також синхронність субтитрів і сцен.

Коли завершиться локалізація контенту наразі невідомо. Йдеться про величезний обсяг даних - бібліотека Netflix налічує більше 13 тисяч найменувань контенту, серед яких повнометражні фільми, і серіали.

У головному офісі Netflix локалізацію контенту для України поки не коментують. 

Опитані РБК-Україна експерти стверджують, що локалізація контенту Netflix для України ніяк не пов'язана із закриттям популярних файлообмінників FS.to та EX.ua. Натомість фахівці вважають, що в українців нарешті з'явиться легальна альтернатива піратам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: