У Facebook взяли на себе відповідальність за замовні статті з критикою Google і Apple

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Definers на прохання Facebook випускала негативні публікації про конкурентів соцмережі.

Віце-президент Facebook з комунікацій та політики Елліот Шрейдж взяв на себе відповідальність за співпрацю соцмережі з консалтинговою компанією Definers, що випускала негативні статті про конкурентів і критиків Facebook. Заяву Шрейджа опубліковано на корпоративному сайті соцмережі, - пише Медуза.

Він заявив, що найняв Definers в якості консультанта з комунікацій в 2017 році — на тлі зростання тиску на Facebook через втручання Росії в американські вибори.

Definers на прохання Facebook випускала негативні публікації про конкурентів соцмережі і критикував її інвестора Джорджа Сороса. «Вони допомагали нам відповідати на несправедливі звинувачення... і позитивно відрізнятися від конкурентів», — сказав Шрейдж. При цьому він додав, що Facebook ніколи не просила Definers поширювати неправдиву інформацію.

ВідеоХакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Хакери виклали у відкритий доступ дані понад двох із половиною тисяч користувачів Facebook. Це аккаунти, зареєстровані по всьому світу, але найбільше в Україні, у небезпеці опинилися 47 тисяч користувачів. Британська компанія з кібербезпеки з'ясувала, сайт, на якому з'явилися дані, зареєстрував житель Пакистану. 

Хакери виклали у відкритий доступ дані тисяч користувачів Facebook

Шрейдж пообіцяв, що Facebook перегляне роботу з консультантами з комунікацій, щоб ті «краще відображали цінності і культуру» компанії.

Про співпрацю Facebook і Definers 14 листопада повідомила The New York Times. За даними видання, засновник Facebook Марк Цукерберг і виконавчий директор компанії Шеріл Сендберг не знали про ці публікації.

Елліот Шрейдж раніше піддався критиці за недостатньо жорстку й оперативну реакцію Facebook на скандал з Cambridge Analytica. У червні 2018 року Шрейдж заявило намір покинути свій пост. Він не сказав, коли збирається піти з Facebook.

Нагадаємо, що раніше генеральний директор Facebook Марк Цукерберг заявив, що компанія знаходиться в "стані війни", і він буде керувати нею "відповідним чином".

Залиште свій коментар

Вибір редакції