Відвідувачів китайського ресторану обслуговують роботи

Перший ресторан, відвідувачі якого обслуговуються роботами, відкрився в місті Цзинань на півночі Китаю

У китайському місті Цзінань була відкрита унікальна закусочна під назвою Dalu Robot, де "співробітники" ніколи не втомлюються, не втрачають терпіння і не вимагають чайових.

У кафе відвідувачів обслуговують роботи, зроблені за зразком персонажів "Зоряних воєн": за допомогою особливої системи конвеєрів більше десятка "дроїд" доставляють їжу і напої до столиків клієнтів.

Кожен з роботів має вбудований сенсор, який зупиняє пристрій у випадку, якщо на його шляху виникає якась перешкода. Це дозволяє відвідувачам закусочної знімати з підноса замовлене ними блюдо.

Гостей ресторану зустрічає на порозі робот-жінка, що говорить їм "ласкаво просимо", а її "колега" розважає їх танцями і "легкої бесідою".

На думку власника Dalu Robot Цзянь Йон Пея, його заклад покликаний продемонструвати всьому світу, що Китай - дуже серйозний конкурент у сфері інновацій та сучасних технологій. Цзянь має намір у найближчі місяці збільшити число роботів у своєму закладі до 30 одиниць. Відзначимо, що кожна з цих машин коштує 6 тисяч доларів США.

Читайте також:

Вчені створили емоційного робота

На змаганнях роботів у Японії переміг андроїд-ходяче крісло

Японці видали заміж андроїда

Канадський вчений створив робожінку

ВідеоВідвідувачів китайського ресторану обслуговують роботи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: