Відвідування розважальних сайтів покращує роботу працівників

Офісні працівники, які витрачають 20% робочого часу на відвідування різних розважальних сайтів, виконують завдання на 9% ефективніше.

Відвідування сайтів, не пов'язаних з основною роботою, позитивно впливає на продуктивність праці офісних працівників. Такі результати дослідження, проведеного співробітниками університету Мельбурна.

За даним дослідження, офісні працівники, які витрачають не більше 20% робочого часу на відвідування різних розважальних сайтів, виконують завдання на 9% ефективніше за тих, хто весь час витрачає тільки на свої робочі обов'язки.

Також в дослідженні йдеться про те, що приблизно 70% працівників, що мають доступ до Інтернету на робочому місці, використовують його для проглядання не пов'язаних з роботою сайтів.

За словами доктора Брента Кокера, розглядання сайтів дозволяє офісним службовцям відволікатися на якийсь час від роботи і, як наслідок, краще концентруватися на виконанні своїх основних обов'язків.

В основному офісні працівники читають новини і шукають інформацію про різні товари, онлайн-ігри займають лише п'ятий рядок в списку найпопулярніших занять, не пов'язаних з роботою.

Перегляд відео на Youtube посів сьоме місце.

Читайте також:

Британці не дали Google сфотографувати свою вулицю

Робот відкрив закони Ньютона за 8 годин

Автомобілі Ford підключили до Інтернету

Інтернет-магазин Apple облюбували пірати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: