Вийшла фінальна версія Opera 10

Opera 10 доступний на 43 мовах у версіях для операційних систем Windows, Linux і Mac.

Норвезька компанія Opera Software випустила фінальну версію браузера Opera 10 - з елегантним інтерфейсом, що включає цілий ряд інноваційних технологій. Opera 10 доступний на 43 мовах у версіях для операційних систем Windows, Linux і Mac.

Розробники стверджують, що Opera Turbo виявиться корисною для всіх користувачів, незалежно від того, як часто і на якій швидкості вони працюють в Мережі, і що тепер у проблеми повільного інтернету є рішення, і воно абсолютно безкоштовно.

Серед інновацій Opera 10:

1. Opera Turbo - технологія компресії інформації, яка вирішує проблему повільного завантаження даних при роботі на низькошвидкісних каналах. Opera Turbo автоматично визначає швидкість передачі даних і, в разі її зниження, здатна стискати вміст веб-сторінки для більш швидкого завантаження. У лабораторних умовах технологія забезпечила прискорення до восьми разів у порівнянні з іншими браузерами.

2. Для Opera 10 розроблений новий інтерфейс зі зручним і логічним розташуванням меню та кнопок виклику опцій.

3. Opera 10 дозволяє змінювати розмір вкладок шляхом розтягування нижньої межі або за подвійним клацанням миші. Новий браузер здатний відображати мініатюри відкритих у вкладках сайтів. За замовчуванням Візуалізовані вкладки Opera 10 розміщуються вгорі екрану, але їх можна перемістити вниз або в бічні панелі, що особливо зручно при використанні широкоекранних моніторів.

Система перевірки правопису на основі відкритого словника Hunspell підтримує 51 мова, включаючи російську, українську і білоруську. З'явився в новому браузері і оновлений клієнт електронної пошти. Opera Mail володіє широкими можливостями для організації листів і контактів, а також пошуку по ним.

Веб-розробники оцінять новітню версію програми для налагодження та оптимізації веб-сайтів Opera Dragonfly. Opera Dragonfly, доступна на 36 мовах, тепер дозволяє редагувати об'єктні моделі документів (Document Object Model, DOM) і перевіряти HTTP-заголовки. Крім того, Opera 10 на 100% проходить тест на сумісність з веб-стандартами ACID3 і підтримує веб-шрифти для CSS3.

Читайте також:

Нова технологія Opera перетворює звичайний комп'ютер на сервер

Opera випустила нову надшвидкісну версію свого браузера

Нова Opera скоротить витрати трафіку на 80%

Євросоюзу не сподобалося видалення Internet Explorer з Windows

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: