Викидень та мертвонародження: вчені дослідили вплив кофеїну на вагітність і назвали безпечну дозу

Вчені вивчили 37 попередніх досліджень.

Вагітні жінки або ті, хто планують зачати дитину, повинні скоротити вживання кофеїну, оскільки дослідження професора Джека Джеймса з університету Рейк'явіка в Ісландії виявило, що кофеїн значно підвищує ризик несприятливих наслідків вагітності. До них належать мертвонародження, викидень і низька вага при народженні.

Як повідомляє Sky News, це дослідження було опубліковане у журналі BMJ Evidence Based Medicine.

Зазначається, що у дітей, матері яких під час вагітності вживали кофеїн, є також підвищений ризик захворіти гострою лейкемією, надмірною вагою або ожирінням. Професор Джеймс з огляду на результати досліджень заявив, що сучасні рекомендації щодо споживання кофеїну вагітними потрібно змінити. "Відповідно, сучасні рекомендації щодо охорони здоров’я щодо споживання кофеїну під час вагітності потребують радикального перегляду. Зокрема, сукупні наукові дані підтверджують, що вагітним та жінкам, які планують вагітність, рекомендується уникати кофеїну", - вважає професор.

Натомість у Королівському коледжі акушерів та гінекологів Великої Британії зазначають, що результати цього дослідження також говорять, що вагітним не потрібно повністю виключати кофеїн, а просто обмежити його споживання до 200 міліграмів на день - еквівалент двох філіжанок розчинної кави. "Це дослідження не спростовує усі інші докази того, що обмежене споживання кофеїну є безпечним для більшості вагітних жінок", - додали у коледжі.

Кофеїн є в продуктах харчування та напоях, таких як чай, кава та шоколад, але він також додається до багатьох енергетичних напоїв, ліків від застуди та грипу та деяких безалкогольних напоїв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вживання кофеїнових напоїв підвищує ризик викидня. Таких висновків дійшли американські вчені. Своє дослідження вони опублікували в журналі Fertility and Sterility. 

Відео Яку користь має натуральна кава та звідки вона потрапляє до України

Кава запобігає виникненню проблем із печінкою та хвороби Паркінсона, але лише коли натуральна. За підрахунками деяких експертів, українці споживають близько 3 її кілограмів на рік. Звідки в Україну завозять зерна, як їх обсмажують та що таке кавова молекулярна кухня – дивіться далі.    

Яку користь має натуральна кава та звідки вона потрапляє до України

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин