Викрадену базу даних облікових записів Mail.Ru продавали на форумі за 50 рублів

Користувач погодився повернути компанії архів безкоштовно в обмін на схвальні відгуки на форумі.

Експерти з безпеки компанії Hold Securities розповіли про крадіжку даних 57 мільйонів акаунтів на Mail.Ru.

За даними засновника фірми Hold Security Алекса Холдена, йдеться про один із найбільших в історії архів із вкраденими особистими даними, в якому загалом містяться відомості про 272 мільйони акаунтів як на Mail.Ru, так і на сервісах Gmail, Yahoo і Microsoft. В архіві були вказані паролі від електронної пошти та інша інформація.

За словами Холдена, архів пропонувався до продажу на одному з російських форумів за 50 рублів (17 грн). Компанія домовилися з власником архіву про те, що отримає його безкоштовно в обмін на схвальні відгуки на форумі.

У Mail.Ru заявили, що вже зв'язалися з Холденом і перевіряють базу даних. Попередній аналіз показує, що в ній немає паролів до діючих акаунтів. У компанії пообіцяли продовжити перевірку і попередити користувачів, які могли б постраждати від зламу.

У 2014 році компанія Алекса Холдена Hold Security оголосила про виявлення крадіжки даних більш ніж мільярда облікових записів на сайтах у всьому світі. Які саме сайти були піддані зламу, Hold Security не розповіли, але відкрили платний сервіс для власників сайтів щодо перевірки на предмет наявності своїх даних у вкраденій базі облікових записів.

Як повідомлялося раніше, російського хакера зобов'язали виплатити 7 млн доларів за створений ним вірус Gozi, який атакував мільйони комп'ютерів у декількох країнах світу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: