Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Винахідники показали чохол, який дозволяє не відривати очей від телефона

Тепер телефон можна взагалі не випускати з рук.

На Всесвітньому мобільному конгресі у Барселоні (Іспанія) презентували чохол для телефона, який дозволить не відривати очей від смартфона ще довше. Про це розповіли в ефірі "ТСН.Ранок".

Його представили ізраїльські винахідники. Камера на верхній частині знімає, що відбувається навкруги, і транслює це на екран.

На конгресі також показали електронну ручку, яка здатна малювати на будь-якій поверхні.

"Обидві технології можуть стати у пригоді розробникам комп'ютерних ігор, чи сучасних мобільних додатків, певні винахідники. Виставка у Барселоні триватиме до кінця лютого, на ній презентують майже дві з половиною тисячі технічних новинок, а відвідають її, за прогнозами організаторів, сто тисяч людей", - розповіли у студії.

Нагадаємо, у лютому 2018 року повідомлялося, що ізраїльські науковці створили додаток, який дає змогу сканувати предмети у 3D.

ВідеоНа технологічній виставці у Барселоні презентували чохол для смартфона з вбудованою камерою

На Всесвітньому мобільному конгресі у Барселоні презентували чохол для телефону, який дозволить не відривати очей від смартфону ще довше. Це справа рук ізраїльських винахідників. Камера на верхній частині знімає, що відбувається навкруги і транслює це на екран. Ще одна новинка - електронна ручка, здатна малювати на будь-якій поверхні. Зображення вона передає на планшет чи смартфон.

На технологічній виставці у Барселоні презентували чохол для смартфона з вбудованою камерою

Залиште свій коментар

Вибір редакції