Випари бензину викликають агресію

Пацюки, яких змушували дихати бензиною, ставали агресивними і билися з родичами.

Вплив парів бензину призводить до пошкодження мозку тварин і порушення концентрацій нейромедіаторів в різних його відділах.

Це супроводжується підвищеною агресивністю поведінки, і може бути справедливо і для людей, що живуть у великих містах або працюють на бензозаправках.

Автор дослідження,- Амаль Кінаві з Каїрського університету в Єгипті, у своїх експериментах піддавав три групи щурів впливу парів бензину зі свинцевими присадками, чистого бензину та чистого повітря в разі контрольної групи.

Учений виявив помітні зміни в поведінці щурів в перших двох групах - щури, які вдихали пари бензину, частіше демонстрували загрозливі і страхітливі пози відносно побратимів і частіше вступали в протистояння, в порівнянні з контрольною групою тварин, дихати чистим повітрям.

Крім того, відразу після проведення тесту на агресивність поведінки вчений переходив до вивчення безпосередньо мозку тварин, у результаті чого зміг виявити суттєві відмінності у всіх трьох групах.

Так, пацюки, які дихали парами чистого бензину, до кінця експерименту мали мозок сильно пошкоджений від дії вільних радикалів, у порівнянні з пацюками, які вдихали пари бензину зі свинцевими присадками або контрольною групою.

Крім того, вдихання обох сортів палива призвело до помітної зміни концентрацій молекул нейромедіаторів в таких відділах мозку щурів, як гіпоталамус, гіппокамп і мозочок. Саме ці порушення, на думку вченого, і відповідають за підвищену агресивність поведінки тварин.

Мільйони людей щодня піддаються впливу парів бензину, під час заправки власного автомобіля або піддаючись впливу автомобільних вихлопів. Такий вплив може призвести до підвищеної агресивності людей, протягом тривалого часу проживають в загазованих великих містах.

Читайте також:

Обрано 10 найкращих автомобілів для сексу

Boeing 747 здійснив перший рейс з біопаливом в баку

Американці перетворять кавуни на біопаливо

Київські водії проводять в заторах 360 годин на рік

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: